TERAPIE LECZNICZE

Indywidualne terapie dla skór które potrzebują znacznie więcej. Autorskie zabiegi, które opracowała nasza kosmetolog Paulina Krupa. Wszystkie zabiegi wykonywane podczas terapii dobierane są indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. W gabinecie poddany zostanie analizie stan skóry i organizmu, bardzo pomocna będzie uprzednia analiza wyników badań krwi, więc warto zabrać je ze sobą na pierwszy zabieg połączony z konsultacją. W terapiach najczęściej łączymy różne metody np: zabiegi detoksykujące wraz z mezoterapią mikroigłową, stymulatorami tkankowymi. W rezultacie uzyskując efektywną kurację, a wszystko to pod okiem najlepszego specjalisty.

Mezoterpia twarzy i okolic oczu

Twoja skóra jest szara, zmęczona, a pod oczami pojawiły się zasinienia? Mezoterapia rozwiąże Twoje problemy. Wyjątkowość tego zabiegu polega na tym, że w zależności od użytej substancji i miejsca jej podania uzyskujemy różne efekty.

Odpowiednio dobierając preparat niwelujemy niedoskonałości skóry, odżywiamy, rozświetlamy, możemy wpłynąć na przebudowę naskórka i pobudzić procesy produkcji kolagenu i elastyny, zniwelujemy oznaki zmęczenia. Najpopularniejszy zabieg który wykorzystuje  współczesna kosmetologia.

Stymulatory tkankowe

Jest to zabieg który stał się z powodzeniem alternatywą dla zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy, po których twarz niestety zmienia rysy. Procedura zabiegu opiera się na wprowadzeniu stymulatorów pod skórę i silnym pobudzeniu komórek, kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe pobudzą Twoją skórę indukując jej samodzielną regenerację, zapewniając Ci trwały i naturalny efekt.

Mezoterpia mikroigłowa

Dzięki wykonaniu licznych delikatnych nakłuć i podaniu preparatu zawierającego stymulujące naskórek, czynniki wzrostu, pobudzamy skórę do silnej regeneracji. W rezultacie uzyskujemy efekt przebudowy naskórka i pobudzamy procesy produkcji kolagenu i elastyny.