MANICURE

Manicure jest najczęściej wybieraną usługą przez nasze klientki w Grudziądzu. Każda z nas chce zadbać o swoje paznokcie, aby były zdrowe i przede wszystkim piękne. Manicure jest dość szerokim pojęciem, dlatego rozróżniamy kilka jego rodzajów.

Manicure klasyczny

Wykonanie podstawowych czynności, do których zaliczamy skrócenie płytki paznokcia, opiłowanie kształtu, usunięcie skórek, odżywienie oraz pomalowanie paznokci.

Manicure hybrydowy

Obecnie najpopularniejszy zabieg, dzięki któremu uzyskujemy wyjątkową trwałość lakieru aż do 3 tygodni. Dodatkowym atutem tej metody jest bezpieczeństwo dla kobiet w ciąży, ponieważ lakiery hybrydowe nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Do wykonania tego zabiegu używamy bazy, lakieru hybrydowego oraz topu. Każda warstwa jest utwardzana pod światłem UV lub LED, które w dużym stopniu wpływa na trwałość stylizacji.

Manicure żelowy (tzw. przedłużanie żelowe)

Uwielbiany przez miłośniczki dłuższych i wyróżniających się paznokci. Do przedłużenia naturalnej płytki paznokcia używa się specjalnych szablonów oraz żeli budujących, które utwardza się pod wpływem światła UV lub LED. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odbudować zniszczone lub poobgryzane paznokcie.

Manicure japoński

Najlepszy wybór dla osób, które borykają się z trwałością płytki paznokcia. Polega na nacieraniu płytki paznokcia odpowiednimi specyfikami. Używane do tego zabiegu kosmetyki zawierają witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Dzięki tej metodzie znacząco odżywisz swoje paznokcie.

manicure grudziądz