Nowy blog manicure dla każdej z nas

Własny salon manicure i nowe obowiązki

Zacznijmy od tego, co spowodowało, że postanowiłam założyć własny salon manicure. Znałam swoje kompetencje pracując u kogoś, wiedziałam, że potrafię robić stylizacje paznokci, a przede wszystkim robić je na wysokim poziomie. Wykonując swoją pracę oczekiwałam, że się spełnię i będę dumna, że robię to co lubię. Niestety praca pod czyimś szyldem to wiele ograniczeń i brak możliwości wprowadzania lepszych zmian. Informacje o pandemii i nowe obostrzenia nie pomagały mi w podjęciu decyzji, ponieważ istniało duże ryzyko, że to się po prostu nie uda.

Dziś nie żałuję, że otworzyłam swój salon kosmetyczny w takim ciężkim i trudnym czasie. Wynajęłam lokal, który było trzeba dostosować pod rodzaj wykonywanej działalności, setki kartek wymaganych dokumentów i ogromne nakłady naszej pracy i funduszy. Utrzymałam się i jestem z tego dumna, a po 7 miesiącach własnej działalności miałam przyjemność zatrudnić swojego pierwszego pracownika. Ogromnie się cieszę, że mam okazję spełniać się w 100 procentach jako stylistka paznokci i szefowa, a nawet instruktorka! Każdy kolejny dzień to nowe doświadczenia, które wpływają na nasz rozwój. Od 2022 roku jako nieliczni w Grudziądzu będziemy prowadzić szkolenia stylizacji paznokci. Jest to kolejny wręcz ogromny krok w historii Kociego Pazura, znamy swoje umiejętności i jesteśmy dumne z takiej szerokiego grona klientek, które nas wspiera.

Przeżywamy obecnie pracowity okres ze względu na zbliżające się święta i sylwester, ale postaramy się dzielić z wami najnowszymi stylizacjami i nowinkami w wolnym czasie. Na chwilę obecną życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

własny salon manicure